Kviečiame į pikniką!

Jau antrus metus iš eilės kviečiame visus: globėjus, įtėvius, vilniečius į smagų, draugišką pikniką, skirtą paminėti globėjų dienai, kuris vyks liepos 2 d. 16:00 - 19:00 Ozo (keturių tvenkinių) parke netoli vaikų žaidimo aikštelės.

RENGINIO PROGRAMA:

16:00 - renginio pradžia Ozo (keturių tvenkinių) parke šalia vaikų žaidimų aikštelės.    

16:00 - 18:00 - vaikučių lauks šaunūs animatoriai: žmogus voras ir vienaragė, kurie organizuos šokius, mankštas, diskoteką. Norintys galės išsipiešti veidukus, pasidaryti laikiną tatuiruotę. Bus lankstomi balionai, rengiamas muilo burbulų šou. Visi vaikučiai bus kviečiami į estafetes ir konkursus, kurių metu bus galima laimėti ir šaunių prizų!    

16:00 - 19:00 - vaikai galės dūkti didelėje pripučiamoje "LEGOLANDAS" pilyje.  

16:00 - 19:00 - vaikus vaišinsime skaniausia cukraus vata.  

17:00 - 17:15 - VšĮ "Pagalbos paaugliams iniciatyva" bei Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacijos sveikinimas.  

18:00 - 18:45 - visus mažus ir didelius stebins neįtikėtinas mokslinis, eksperimentinis šou. Puikūs įspūdžiai garantuoti visiems!  

19:00 - renginio pabaiga.  

 Renginys visiškai nemokamas!   

 Kviečiame visus atsinešti savo pledukus, gėrimų, užkandžių ir "papiknikauti" visiems kartu gamtoje ar tiesiog atvykti smagiai padūkti pripučiamoje pilyje, pašėlti su animatoriais, pamatyti fantastišką mokslininkų šou.    

 Kasmet pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šiemet globėjams bus skirta visa savaitė (nuo birželio 29 d. iki liepos 5 d.), kurios metu visi Lietuvos Globos centrai įvairiomis veiklomis minės Globėjų dieną ir skatins atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad šiuo metu Vaikų globos institucijose vis dar auga 1 777 vaikai. 2020 metai Lietuvoje paskutiniai, kai vaiko globėju gali tapti institucijos (vaikų globos namai). Ir nors šiuo metu Lietuvoje vaikus globoja 3 839 šeimos ir jose auga 4 936 vaikai, deja, bet Lietuvoje budinčių globotojų ir globėjų trūksta. Daugiau informacijos apie Globėjų savaitės renginius skaitykite: https://globoscentrai.lt/news/270 .   

 VšĮ "Pagalbos paaugliams iniciatyva" Globos centras ir Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacija organizuodami šį renginį nori išreikšti savo dėkingumą globėjams, kurių laikas, kantrybė ir meilė skiriama vaikams turi tylų dėkingumą - ne visada juntamą, ne visada tinkamai įvertinamą, tačiau visada reikšmingą, gyvybiškai reikalingą ir neapsakomai kilnų.   

Susitikime liepos 2 dieną (ketvirtadienį) Ozo (keturių tvenkinių) parke!    

 Daugiau informacijos apie renginį mūsų Facebook paskyroje:  https://www.facebook.com/events/730051427821408/

Kontaktai pasiteiravimui dėl renginio: tel. 8665 22 480 arba el. paštas [email protected] .