Kviečiame į PIKNIKĄ 2021

GLOBĖJŲ DIENOS PROGA KVIEČIAME Į PIKNIKĄ OZO PARKE

Kiekvienais metais liepos pirmąjį sekmadienį Lietuvoje minima globėjų diena. Šia proga liepos 1 d. kviečiame globėjų, įtėvių, budinčių globotojų šeimas ir visus vilniečius į smagų pikniką Ozo parke.

Organizuojamas piknikas – tai proga padėkoti globėjams, įtėviams ir budintiems globotojams už jų beribę meilę, gerumą, rūpestį ir vaikams dovanojamą laiką. Šių žmonių dėka daug vaikų gali augti šeimoje, būti saugūs ir jaustis mylimi.

Pikniko data ir laikas: liepos 1 d. (ketvirtadienis), nuo 16:00 val. iki 19:00 val.

Pikniko vieta: Ozo (Keturių tvenkinių) parkas, V. Gerulaičio g. 1A, Vilnius (šalia Avia Solutions Group arenos).

Pikniko metu netruks linksmos nuotaikos ir juoko, veiksmo ir vasariško šurmulio. Jūsų lauks:

- animatoriai, kurie organizuos piešimą ant veidų, kartu su vaikais lankstys balionus bei pūs muilo burbulus, kvies dalyvauti aktyviose veiklose ir estafetėse;

- skaniausi spragėsiai bei cukraus vata tiek vaikams, tiek suaugusiems;

- pripučiamų batutų erdvė, kurioje vaikai galės pramogauti ir dūkti;

- šeimų tarpusavio bendravimas ir vaišės gamtoje.

Kviečiame visus dalyvauti piknike ir atvykstant kartu pasiimti pledų, užkandžių bei gėrimų, pasirūpinti apsauga nuo lietaus ar saulės. Renginys – nemokamas.

Pikniką organizuoja Vilniaus miesto globos centrai – SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija, VšĮ Pagalbos paaugliams iniciatyva, VšĮ SOTAS, VšĮ Vaikų ir paauglių socialinis centras, Žiburio labdaros ir paramos fondas ir Vilniaus miesto savivaldybė.

---

ATVYKIMAS

Į parką galite atvykti miesto autobusais ir troleibusais. Autobusų ir troleibusų, važiuojančių pro parką maršrutus ir grafikus rasite čia: http://stops.lt/vilnius/. Šalia Ozo (Keturių tvenkinių) parko yra penkios visuomeninio transporto stotelės: Ozo žiedas (Ozo g.), Licėjus (Ozo g.), Pramogų arena (Ozo g./Kareivių g.), Pramogų arena (Kalvarijų g.) ir Jono Kazlausko (Kalvarijų g.).

Į parką galite atvykto automobiliu. Rekomenduojame parkuotis šalia Ozo parko esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse. Į aikšteles galima įvažiuoti iš Kalvarijų, Ozo ir Geležinio Vilko gatvių.

SAUGUMO UŽTIKRINIMAS

Siekdami užtikrinti visų renginio dalyvių saugumą, rekomenduojame:

- atvykus į renginį dezinfekuoti rankas (dezinfekcinėmis priemonėmis pasirūpins renginio organizatoriai);

- renginyje būti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis (veido kaukėmis ar kt.);

- laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo tarp dalyvių, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus;

- nedalyvauti renginyje, jeigu jaučiate ligos simptomus (karščiavimą, slogą, kosulį, pasunkėjusį kvėpavimą ir pan.).

Saugokime vieni kitus, būkime atsakingi ir supratingi.