Sveikiname piešinių konkurso laimėtojus!

Štai ir baigėsi beveik mėnesį trukęs piešinių konkursas „Superdiena su mano šeima“, kuriame dalyvavo 22 vaikai nuo 3 iki 18 metų. Džiaugiamės, kad konkursas sulaukė didelio susidomėjimo, pritraukė daugiau kaip 4700 žmonių ir iš viso už konkursui pateiktus piešinius buvo atiduoti 1373 balsai (patiktukai). Nekantraudami norime paskelbti, kad šiame konkurse daugiausiai simpatijų sulaukė ir šio konkurso nugalėtoju tapo Erik Gabriel iš Vilniaus (14 m.) piešinys. Įvertinę Eriko puikius meninius gebėjimus bei skatindami ir toliau juos tobulinti, dovanojame mūsų draugų-rėmėjų įsteigtą prizą - smagų, visai šeimai skirtą Adam Porter sukurtą stalo žaidimą “Pieški Spėk”. Taip pat dovanojame mūsų šaunių partnerių, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos, įsteigtus prizus. Nuoširdžiausi sveikinimai Erikui!

Turime ir dar vieną džiugią žinią. Atkreipėme dėmesį, kad dar trys vaikų piešiniai sulaukė didelio palaikymo ir surinko tikrai daug balsų (patiktukų), todėl džiaugiamės galėdami apdovanoti ir juos, tai Auksė iš Visagino (8 m.), Eglė iš Nemenčinės (13 m.) ir Kornelija iš Nemenčinės (11 m.). Joms atitenka mūsų draugų ir partnerių įsteigti prizai. Sveikiname Auksę, Eglę ir Korneliją!

Dėkojame visiems konkurso dalyviams už nuostabius piešinius, pasidalintas svajones, kaip norėtumėte praleisti dieną su savo šeima. Linkime, kad kiekviena diena, praleista su savo šeima, būtų tikra superdiena!

Konkursą organizavo VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“ Globos centras. Daugiau informacijos apie mūsų centrą ir teikiamas paslaugas rasite www.ppi.lt arba https://www.facebook.com/ppiniciatyva.