Kviečiame į savitarpio pagalbos grupes

VšĮ "Pagalbos paaugliams iniciatyva" Globos centras kviečia  į savitarpio pagalbos grupes globėjus ir įtėvius. Susitikimų metu stengsimės plačiau pamatyti ir suprasti sudėtingas situacijas, į kurias patenkame augindami vaikus, aptarsime dažniausiai kylančius sunkumus tiek vaikams, tiek juos auginantiems suaugusiems, nagrinėsime vaikų raidos užduotis bei kaip suaugusieji gali padėti vaikams jas įveikti, kokie yra vaikų poreikiai ir kaip juos patenkinti, kas yra pozityvioji disciplina ir kaip ją taikyti, kaip neprarasti savęs, auginant vaikus, ir daug kitų aktualių klausimų. Savitarpio pagalbos grupės – tai ne teorinės paskaitos, o užsiėmimai orientuoti į konkrečius atvejus, dalyvių keliamus klausimus, kuriuos visi kartu nagrinėdami stengsimės spręsti iškilusius sunkumus, kartu ieškosime atsakymų, dalinsimės patirtimi ir palaikysime vienas kitą. 

Kviečiame registruotis į šias grupes:

- savitarpio pagalbos grupė įtėviams;

- grupė globėjams-artimiesiems giminaičiams (globėjams seneliams, sesėms/broliams) ;

- grupė globėjams, auginantiems paauglius;

- grupė įtėviams ir globėjams, kurių vaikai patiria sunkumų ugdymo įstaigose;

- grupė būsimiems įtėviams ir globėjams, šiuo metu laukiantiems pasiūlymo. 

Savitarpio pagalbos grupes ves VšĮ "Pagalbos paaugliams iniciatyva" Globos centre dirbančios psichologės. Grupės tęstinės – susitikimai vyks vieną kartą per 2 savaites, darbo dienomis nuo 18:00 J. Basanavičiaus g. 45. Iš viso bus 10 susitikimų, vieno susitikimo trukmė – 1,5 val. Susirinkus grupei pranešime pirmojo susitikimo datą. 

Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija. Į grupes kviečiame registruotis adresu https://forms.gle/dPfdcyZTGzwm22ks7 

Įtėviams ir globėjams (esamiems ir laukiantiems pasiūlymo) grupės nemokamos.

Daugiau informacijos el. paštu [email protected] arba tel. 8 698 27654 (Justina).