Globėjų piknikas 2021 sukvietė Vilniaus globėjų, įtėvių ir budinčių globotojų šeimas

Jau trečius metus iš eilės Vilniaus miesto globėjus (rūpintojus), įtėvius, budinčius globotojus ir besidominčius globa ar įvaikinimu kvietėme į globėjų dienos, kuri švenčiama pirmąjį liepos sekmadienį, minėjimo proga organizuojamą pikniką. Šiais metais piknikas vyko liepos 1 d. Ozo parke. Džiaugiamės, kad šiemet prie mūsų renginio prisijungė visi Vilniaus miesto globos centrai bei Vilniaus miesto savivaldybė! 

Pikniku siekiame suburti Vilniaus miesto globėjų (rūpintojų), įtėvių, budinčių globotojų šeimas. Atsidėkoti jiems ne tik už vaikams skiriamą meilę, šilumą, dėmesį, už atvertas namų duris ir širdis, bet ir už pasitikėjimą mumis - specialistais, siekiančiais padėti šeimoms kilus sunkumams, stiprinti, drąsinti ir palaikyti. Ačiū už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą! 

Piknike šeimų laukė net keturi pripučiami batutai, animatoriai, virtualios realybės akiniai, saldėsiai, muilo burbulai ir kitos linksmybės. O svarbiausia, po ilgo nesimatymo, turėjome galimybę susitikti su šeimomis gyvai, pabendrauti, pasidalinti mintimis, įspūdžiais, ateities planais. 

Tikimės, kad ir kitais metais susitiksime globėjų piknike!