en et de lv lt pl ru

Kovo 19 d. Panoramos viešbučio konferencijų centre įvyko tarptautinė konferencija “Mediacijos praktinio taikomumo galimybės mokykloje” . Konferencija buvo skirta projekto „Socialinių pedagogų profesinės kvalifikacijos gerinimas per mediacijos įgyvendinimą“ (Nr. LLP-LDV-TOI-2013-LT-0141) rezultatų pristatymui ir diskusijoms apie produktų poveikį ir taikomumą.

Konferencijoje dalyvavo šalies – donorės (Vokietija), partnerių iš Rezeknės Augstskola (Latvija), Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto, Lietuvos edukologijos universiteto atstovai. Konferencijos dalyviai buvo iš Lietuvos bendro lavinimo mokyklų socialiniai pedagogai, psichologai, administracijos atstovai. Taip pat dalyvavo LR Švietimo ir mokslo ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai.

Pirma konferencijos dalis buvo skirta pristatyti mediacijos metodui, taikomumo galimybėms apžvelgti, pasidalinti įspūdžiais iš projekto vykdymo. Antroje dalyje buvo sudarytos dvi focus grupės, kuriose dalyviai diskutavo apie mediacijos metodo naudojimo mokykloje galimybes, trukdžius ir planus.

Konferenciją organizavo VšĮ Pagalbos paaugliams iniciatyva, dalinai finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos projekto lėšų.

Konferencijos pranešimai ir dokumentai čia:

Konferencijos rezoliucija

Konferencijos dienotvarkė

Projekto vadovo Zigmo Giedrimo pranešimas

Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto koordinatoriaus Valdemaro Šoblinsko pranešimas

Rezeknės Augstskola koordinatorės pranešimas

Prof. Dr. Hans Dieter Will pranešimas

Dalinkis!

2015 metų kovo 19 d. vyks tarptautinė konferencija „Tarpininkavimo(mediacijos) praktinio taikomumo galimybės mokykloje” , kurioje bus aptariami ir pristatomi projekto „Socialinių pedagogų profesinės kvalifikacijos gerinimas per mediacijos įgyvendinimą“ (sut. Nr.LLP-LDV-TOI-2013-LT-0141) rezultatai.

Konferencija skirta asmenims dirbantiems mokyklose, vaikų socialinės globos namuose, dienos centruose, pedagoginėse –psichologinėse tarnybose, mokslininkams ir specialistams, atsakingiems už vaikų švietimo organizavimą ir įgyvendinimą.

Konferencijos dalyvių kiekis yra ribotas. Todėl kviečiame registruotis po vieną atstovą iš įstaigos.

Konferencijos organizatoriai nekompensuoja dalyviams kelionių išlaidų, neišduoda  konferencijos dalyvio pažymėjimų.

Konferencijos organizatorius pasilieka teisę riboti dalyvių skaičių.

Preliminari konferencijos dienotvarkė: čia

Dalyvio registracijos forma: čia

Dalinkis!

2014 sausio 31 d. audito "Ar vaikų globos sistema atitinka globojamo vaiko geriausius interesus" ataskaitą;

2014 08 05  audito "Įvaikinimo organizavimas" ataskaitą.

Kviečiame susipažinti su šių auditų išvadomis. Šias ataskaitas taip pat galite rasti adresu: www.vkontrole.lt

 Audito ataskaita_"Įvaikinimas"

Audito ataskaita "Vaiko globa" 

Dalinkis!

Vasario 12 d.  VšĮ „Pagalbos paaugliams“ bendradarbiaudama su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizavo respublikinė konferenciją „Pagalbos teikimo  šeimai bendruomenėje ypatumai: tarpžinybinis bendradarbiavimas ir paslaugų kokybė”.
Konferencijos tikslai: pasidalinti savo darbo patirtimi, sprendžiant šeimose iškilusias socialines problemas; pristatyti šeimoms teikiamas paslaugas ir organizavimo ypatumus.
Konferencijos pagrindinis objektas buvo vaikas ir jo apsauga nuo neigiamo poveikio: šeimoje, aplinkoje.
Konferencija buvo skirta Vaiko teisių apsaugos skyrių specialistams, vaikų  socialinės globos namų darbuotojams, atestuotiems GIMK mokytojams, socialiniams darbuotojams.
Konferencija dalinai finansuota iš Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo lėšų finansuoto projekto “PPI darbuotojų ir savanorių socialinio verslumo kompetencijų  ugdymas” ir buvo šio projekto baigiamasis renginys.

Darbotvarkė ir pranešėjai.

Dalinkis!

Gruodžio 16 d. įvyko pirmas tarptautinis susitikimas su partneriais, bendradarbiaujančiais įgyvendinant   Leonardo da Vinči Naujovių perkėlimo programos  projektą  „SOCIALINIŲ PEDAGOGŲ PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS GERINIMAS  PER MEDIACIJOS ĮGYVENDINIMĄ „  NR. LLP-LDV-TOI-2013-LT-0141. Susitikime dalyvavo partnerių koordinatoriai, mokslininkai iš „Arbeit und Leben Theuringen“  (Vokietija),  Rezeknes Augstskola (Latvija), Lietuvos edukologijos universiteto (Lietuva), Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto (Lietuva), Švietimo mainų paramos fondo atstovė (Lietuva).

Susitikimo tikslai: patikslinti darbų projekte grafiką ir aptarti atsakomybes bei galimus rezultatus, aptarti bendravimo ir bendradarbiavimo taisykles bei Nacionalinės agentūros reikalavimus projekto vykdytojams. Susitikimo metu buvo pasirašytos bendradarbiavimo projekte sutartys su partneriais.

Dalinkis!

Metiniame seminare, skirtame savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyrių darbuotojams, buvo pristatytas informacinis leidinys „ Vaikas, gimęs mūsų širdyse: atmintinė vaiko globėjams ir įtėviams“.  Šis leidinys skirtas esamiems ir būsimiems globėjams ir įtėviams, Vaiko teisių apsaugos specialistams, socialinio darbo ir pedagogikos studentams.

Informacinis  leidinys „Vaikas, gimęs mūsų širdyse: atmintinė vaiko globėjams ir įtėviams“ bus platinamas per globėjų ir įtėvių mokymą bei konsultavimą organizuojančias įstaigas ir savivaldybių vaiko teisių apsaugos skyrius. El. leidinio versija yra mūsų puslapyje, skyriuje „Leidiniai“.

Papildoma info: www.socmin.lt, www.vaikoteises.lt

Leidinio pristatymas: Pristatymas

Dalinkis!

Jau penkerius metus kasmet organizuojame  įvairią socialinę patirtį turintiems vaikams vasaros stovyklas. Džiugu stebėti, kaip stovyklose  atsiskleidžia vaikų gebėjimai paprastai ir aiškiai sudėlioti jų gyvenimo lūkesčius, kaip bendra veikla ir atviras bendravimas padeda jiems atrasti pozityvių santykių su aplinka svarbą.  

Visa tai mus vėl skatina organizuoti 2013 – 2014 metais socialinę akciją  "Padėkime užaugti“.  Ja siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į šeimas, kuriose auga globojami ar įvaikinti vaikai, bei padėkoti joms už tai, kad likimo nuskriaustiems mažiesiems mūsų šalies piliečiams suteikė progą pasijusti mylimais ir reikalingais.

Šia akcija siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į šeimas, kuriose auga globojami ar įvaikinti vaikai, padovanoti šioms šeimoms mažą dalelę dėmesio, suteikiant  labai konkrečią pagalbą  - 2014 metais savaitės trukmės vasaros poilsį vaikams, o globėjams ir įtėviams galimybę pabūti savaitę be kasdieninių rūpesčių

Dalinkis!
Skaityti daugiau: Padėkime užaugti

Partneriai ir rėmėjai

Padėkos ir pasiūlymai

Nuotraukų galerija

PPI naujienlaiškis

Prisijunk!

Šio puslapio sukūrimas finansuotas Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo  programos lėšomis

SOCIALINIŲ PEDAGOGŲ PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS GERINIMAS  PER MEDIACIJOS ĮGYVENDINIMĄ

 

Padėkite mums padėti vaikui rasti šeimą!
Skiriant 2 proc. nuo sumokėtų mokesčių.
Įmonės kodas:300015813, Paramos gavėjo grupė "2"

Paramos forma: čia

 

Rekvizitai

VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“
Varšuvos g. 4 – 1, LT – 02103 Vilnius
Į. k.: 300015813
a. s. Nr.LT34 70440600 0403 0321

Tel. ( 8 5) 279 10 18
Mob. (8 672) 35 298, (8 673) 02 311
El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ;

 

Scroll to top